Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pečuj o svého vlkodlaka - od Veroniky

4. 10. 2007

 Pečuj o svého vlkodlaka

 

Fandom – Harry Potter

Páry: SB/RL, SB/DM, RL/SS

Doba děje: Konec pátého ročníku a následně sedmý ročník HP

Věnování: Napsáno pro Psí Hvězdu Poznámka: Autorka velice děkuje Alane, Rorry a Psí Hvězdě za beta-read Varování: Charakter death, drastické scény (tři osoby zavražděné, jedna dost nechutná scéna vlkodlačí hostiny, ponechání raněného jeho osudu, pokus o sebevraždu, jedno vyhození z okna a nakonec sežrání hlavního záporného charakteru zaživa...), sexuální ne až tak úplně dobrovolná scéna (možná i semi non-con, ale hodně jemňounký a velice láskyplný - a odůvodněný). Přes to všechno to relativně dobře skončí a poslední kapitola je víceméně ve znamení laskavého humoru...:o)

Prohlášení: Tato povídka nebyla sepsána za účelem zisku. Jsou v ní využity postavy a události, které jsou duševním vlastnictvím J. K. Rowlingové.

A/N: S chovem fretek mám osobní zkušenost a tak mne Alane vyzvala, abych ujistila čtenáře, že vše uvedené v této povídce o fretkách je pravda, včetně schopnosti odvléct dvoukilový pytlík - učinil to náš Charlie a to tehdy vážil něco málo přes dvě kila... A ano, KRADOU zcela neuvěřitelně :o) a zuřící fretka je schopna zabít velkého psa rozerváním jeho hrdla... Tyhle šelmičky se občas nezdají. Ale jsou to miláčkové - a ve Velké Británii se chovají nepřetržitě už od středověku a v současnosti je jich tam víc než koček. Takže každý Angličan je velice dobře zná.
Povídka není vhodná pro mladší 18 let
 

Obvyklost chovu fretek na Britkých ostrovech ostatně dokumentuje i magický tvor dlaždičoun, "fretčí" protějšek "kočičího" maguára. 

Jsem starší 18 let a chci si číst
 

Je mi méně než 18 let, odcházím