Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tofiam

22. 2. 2008
Moje první fanfiction

No, vlastně nevím. Ale mám dojem že Harry Potter a prokletí stříbrného draka.
Uveřejněna byla ještě na úplně prvním ff.ph.netu. Vypovídala o zakleté sošce stříbrného draka, který byl vytvořen pro Godrika Nebelvíra a ze Severuse se vyklubal Harryho strýc. Bohužel, je nenávratně ztracena v propadlišti netových stránek.


Moje první anime

Princezna Mononoke a Cesta do fantazie.
Princezna Mononoke je o mladíkovi, jehož vesnici napadla zlá kletba a on se vypravil najít jejího původce a osvobodit sebe i svou vesnici. Cestou potká dívku, která žije spolu s vlky. A Cesta do fantazie je o malé holčičce, která jede s rodiči na výlet a najednou se dostane do zvláštní a krásné země, kde musí překonat několik nástrah. Neputuje sama, ale…víc vám neprozradím.


Moje první manga

Hm, mám dojem, že se nenašla dosud. :-)


Můj první slash (případně shonen-ai nebo yaoi)

Zločin a trest by Ingrid. Musím říct, že jsem u toho chlámala až do konce nebo jsem brečela. Dostanete v té povídce vše, po čem vaše srdce, a možná i jiné tělní části, touží.
http://fanfiction.potterharry.net/cze/povidka/1031|Zlocin-a-trest/ - zde se nachází pouze do 41 první kapitoly (neděste se, fakt to stojí za to!), takže je nedokončena a já opravdu nevím, jestli tam bude celá.
http://fanfiction2.potterharry.net/viewuser.php?uid=43 – zde je povídka téměř celá. Poslední kapitolu mám já a autorka a nejspíš ještě pár lidí. Pokud ji někdo budete chtít, asi bude nejlepší kontaktovat autorku.


Má první publikovaná povídka

Omlouvám se všem autorům, kteří si takové údaje pečlivě zapisují, ale v rámci toho, že jsem už napsala opravdu strašně moc povídek za těch sedm let, tak nevím.
Předpokládám, že z fanfikcí je to Začátek chladnosti aneb pomsta je přeci jen sladká o Severu Snapeovi a jeho lásce.
http://fanfiction2.potterharry.net/viewstory.php?sid=5827
Jinak jsem publikovala povídku i v jednom časopise… ale bůhví, kde je tomu konec.


Můj pseudonym:

Tofiam vzniklo díky mé kamarádce, která milovala starokeltštinu. Neptejte se mne, co to je, tuším jen, že je to jazyk, z nějž vznikla dnešní irština. Ten můj pseudonym zní celý Tha´ol t´fiam - v překladu ta, jež přivolává/vítá jaro. Občas za něj přidávám příjmení Sunnová podle přívěsku ve tvaru slunce, který je mým talismanem.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Подробно тут.

(Colemances, 6. 12. 2021 5:51)

Что бы воспользоваться скидками до 99%, вам всего лишь нужно показать QR код на кассе кассиру или на кассе самообслуживания и попросить списать баллы.
Ей можно расплатиться до 99% суммы чека.
Потратить баллы, можно:
- Магнит (Продукты, Косметика и Аптека)
- Пятерочка
- Перекресток
- Аптека
- Яндекс баллы
- Такси
Эксклюзивные Купоны / Промокоды
https://t.me/SevenSale_bot?start=r_2561371
Информация о доступных комплектациях и технических характеристиках, стоимости и наличии автомобилей размещена на официальном сайте Hyundai.

Drums

(KennethRib, 31. 8. 2021 11:42)

Music has tied us
Keyboards & Pianos
https://fas.st/NNXXI

Drums & Percussion
https://fas.st/Vay4s

String Instruments
https://fas.st/32jbD

Zločin a Trest od Ingrid

(Tofiam, 7. 7. 2008 15:41)

Ahoj, předně, starý fan zase bude chodit, jen co Weall dodělá úpravy a všechno možné. Mělo by to být začátkem září, možná října.
V současné době nemám kontakt s Ingrid a nevím, jestli se vůbec ještě věnuje psaní či přidávání kapitol na ff.hp.net Nicméně předpokládám, že by se nezlobila, pokud bych její dílo někomu přeposlala - na základě mailové domluvy. Tofiame-mail"zavináč"seznam"tečka"cz

Tady asi došlo k omylu,

(Psí Hvězda, 5. 7. 2008 22:44)

Zločin a trest napsala Ingrid, jak vyplývá z textu, a nemyslím, že Tofiam by bez jejího svolení cokoliv z toho kamkoliv dávala. Nemám kontakt na Ingrid, ale Tofiam ten komentář přepošlu, ať o Tvé prosbě ví.

Prosba

(Calwenn, 5. 7. 2008 22:07)

Chcely by som sa opýtať či by si nemohla dať celý zločin a trest na http://fanfiction.potterharry.net/cze/povidka/1031|Zlocin-a-trest/ pretože mi to na http://fanfiction2.potterharry.net/viewuser.php?uid=43 nezobrazí. Inak by som ťa chcela pochváliť za toto dielo pretože sa mi veľmi páčilo. Ďakujem